Please enable JS

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Fotografia reklamowa to szerokie pojęcie, które w sposób całościowy obejmuje to, czym się zajmujemy. Duża część kampanii reklamowych jest oparta o fotografię - praktycznie każdy sprzedawany produkt potrzebuje reklamy i odpowiedniej prezentacji. Precyzja, odpowiednie zaplecze sprzętowe oraz duże doświadczenie zarówno w pracy z modelami, jak i aranżacji przestrzeni do jak najlepszej prezentacji produktu, pozwala nam na kompleksową i profesjonalną produkcję sesji zdjęciowej.

  • reklama butów moda na czarnym tle
  • reklama prasowa uśmiech wrocław
  • reklama fotograficzna kompozycja studio wro
  • wrocławski rynek reklama prasowa
  • kawa reklama studio fotograficzne
  • listwa na czarnym tle studio

Buduj wizerunek swojej firmy

Współczesna kultura opiera się na obrazie. Już nie książki i prasa a telewizja, filmy, reportaże, zdjęcia i fotografie przynoszą nam główną informację o otaczającym nas świecie. Dotyczy to wszelkich sfer naszego życia, więc także i reklamy. Właśnie obraz promowanego produktu stanowi tu podstawę. Bez względu na to, czy kampania reklamowa przeprowadzana jest w tradycyjnych mediach, czy też w internecie i na mediach społecznościowych, wymaga zazwyczaj użycia wysokiej klasy zdjęć reklamowych. Podobnie dzieje się przy realizacji projektów związanych z budową wizerunku firmy bądź marki. Tu także fotografia biznesowa, specyficzna odmiana fotografii reklamowej, ma ogromne znaczenie.

Właśnie fotografia reklamowa to pojęcie, które w sposób całościowy obejmuje to, czym się zajmujemy. Duża część kampanii reklamowych jest oparta o fotografię - praktycznie każdy sprzedawany produkt potrzebuje reklamy i odpowiedniej prezentacji. Taką prezentację zapewnią zdjęcia reklamowe wykonane w naszym studio. Podstawę stanowi profesjonalne zaplecze sprzętowe jakie posiadamy a które umożliwia wykonanie praktycznie każdego projektu.

Oczywiście to tylko część naszych atutów. Fachowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem ma równie wielkie znaczenie. Zdobywana latami umiejętność pracy z modelami, panowanie nad przestrzenią i światłem zapewniają powodzenie przy realizacji każdej sesji zdjęciowej. Współczesna fotografia to już nie poprawne technicznie rzemiosło. To działania z pogranicza sztuki. Tak właśnie traktujemy swoją pracę przy realizowanych projektach.

Fotografia Reklamowa - Cennik

Na projekty związane z fotografią reklamową w 71Studio nie obowiązuje jednolity cennik. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie a cena realizacji zależy od stopnia jego skomplikowania, stosowanych metod, planów zdjęciowych czy udziału modeli.

POWRÓT DO OFERTY