Please enable JS

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA / PACKSHOT

Inaczej packshot. Jest to sesja produktu w studiu fotograficznym na czystym, najczęściej białym tle. Zdjęcia tego typu dedykowane są przeważnie dla sklepów internetowych lub katalogów z np. ubraniami lub obuwiem. Dobre packshoty łączą w sobie odpowiednie oświetlenie oraz perspektywę.

  • lodówka packshot sprzęt agd
  • buty na białym tle fotografie produktu
  • torebka damska białe tło
  • prakla sprzęt agd elektronika packshot
  • sofa meble duże gabaryty zdjęcia w studiu
  • fotografia produktowa na modelach modelka kurtka

Fotografia produktowa, znana także pod nazwą packshot, zajmuje się prezentacją fotograficzną produktów i towarów oferowanych przez ich producentów i dystrybutorów. Zdjęcia produktowe zamieszczane są we wszelkiego rodzaju katalogach i folderach oraz na stronach sklepów internetowych. Fotografia produktowa to w ostatnich latach najszybciej rozwijający się dział fotografii komercyjnej.

Wynika to przede wszystkim z rosnącego w coraz szybszym tempie udziału rynku internetowego w całości sprzedaży. Jak wykazują badania, klienci sklepów internetowych kierują się przede wszystkim wyglądem towaru a ten poznają właśnie z eksponowanych na stronie sklepu packshotów. Właśnie ze względu na to od zdjęć produktowych wymagana jest najwyższa jakość techniczna i to coś, co odróżnia prace amatora od dzieł fotografika dysponującego profesjonalnym warsztatem oraz wieloletnim doświadczeniem.

Doskonałość techniczna z dużą domieszką artyzmu to podstawa współczesnej fotografii produktowej. Właśnie wykonanie takich zdjęć produktowych oferuje swoim klientom 71Studio. To nie jedynie zasługa doskonałego sprzętu czy profesjonalnego atelier będących w dyspozycji pracowni. To procentuje dziesięć lat w branży fotograficznej, blisko pół tysiąca zrealizowanych projektów, sto tysięcy wykonanych zdjęć. Dla nas nie ma produktów nie do sfotografowania, nie istnieją nudne tematy nie dające się w sposób atrakcyjny przedstawić na fotografii. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, zapanowaniu nad cieniem, stworzeniem optycznej iluzji nieskończoności tła, właściwemu wykadrowaniu każdy z fotografowanych przez nas produktów na naszych packshotach będzie gwiazdą.

Fotografia produktowa - Cennik

Na wszelkie prace związane z fotografią produktową w 71Studio nie obowiązuje stały cennik. Cena jest ustalana indywidualnie w przypadku każdego projektu i zależy między innymi od planowanej długości współpracy, ilości i specyfiki produktów, ich rozmiarów, środków technicznych angażowanych w projekt oraz czasu na jego zrealizowanie. Istotnym dla cennika jest także to, czy projekt realizowany jest na miejscu w studiu czy też u klienta.

POWRÓT DO OFERTY