Please enable JS

FOTOGRAFIA PORTRETOWA DLA BIZNESU

Portret biznesowy to dziedzina fotografii zajmująca się przede wszystkim sesjami zdjęciowymi pracowników firm. Dużą część zleceń z zakresu sesji portretowej realizujemy w siedzibie u klienta, jednak zachęcamy do wizyty w naszym studiu fotograficznym we Wrocławiu, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełny komfort oraz profesjonalizm podczas wizyty.

  • biznesmen portret dla firm
  • prezes bank fotografia dla firm
  • portret biznesowy tło biura

Fotografia biznesowa zajmuje się przede wszystkim sesjami zdjęciowymi pracowników firm. Portret biznesowy to jeden z najistotniejszych elementów strategii marketingowych i PR mających na celu budowę pozytywnego wizerunku firmy. Obecnie coraz większe znaczenie ma zerwanie z anonimowością w kontaktach biznesowych. Nasi klienci i kontrahenci chcą wiedzieć z kim decydują się na współpracę.

Przy ocenie nowo poznanej osoby swoją opinię o niej w przeszło dziewięćdziesięciu procentach opieramy na przekazie pozawerbalnym. Podobne zjawisko występuje, gdy oglądamy prospekt reklamowy czy stronę internetową firmy. To nie suche fakty i slogany reklamowe budują pozytywny stosunek do danej firmy tylko odpowiednio wykonane zdjęcia kierownictwa czy odpowiedzialnych pracowników. Potwierdzają to badania, np. mające wykazać, czym kierujemy się wybierając bank. W czołówce znalazł się argument, że na zdjęciu twarz dyrektora wzbudza zaufanie. Takie przykłady można mnożyć ale i bez tego pewnym jest, że roli fotografii biznesowej czy portretowej dla biznesu przy tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy nie sposób przecenić.

71Studio to pracownia fotograficzna od blisko dziesięciu lad świadcząca usługi fotograficzne dla firm, w tym także realizująca projekty związane z fotografią biznesową. Wykonujemy fotograficzne portrety pracowników do wszelkich materiałów informacyjnych obrazujących strukturę firmy, zdjęcia umieszczane na stronach internetowych, w podpisach maila czy na profilach w portalach społecznościowych. Podejmujemy się także fotograficznej dokumentacji wszelkich firmowych eventów.

Fotografia biznesowa w naszym studio lub w Państwa firmie

Dużą część zleceń z zakresu sesji portretowej realizujemy w siedzibie klienta, jednak zachęcamy do wizyty w naszym studiu fotograficznym we Wrocławiu, które zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić pełny komfort oraz profesjonalizm podczas wizyty. 71Studio ma siedzibę, jak wspomnieliśmy wyżej, we Wrocławiu, lecz działania nasze maja zasięg ogólnopolski, podejmujemy się realizacji projektów związanych z fotografią dla firm na terenie całego kraju.

POWRÓT DO OFERTY